Kempový vařič Pro Deluxe dvouplotýnkový s grilovacími pánvičkami

Dvouplotýnkový plynový vařič s luxusní výbavou pro kempování. Piezoelektrické zapalování odstraní trápení se sirkou, nebo zapalovačem při zapalování plamenu.
tento lehký, stylový plynový gril je vybaven dvěma nezávislými hořáky. Každý hořák má vyměnitelný hliníkový odlitek, nepřilnavý plochý rošt (GreenGrill) a roštovou desku. Kromě toho se dodává se dvěma podstavci na hrnce, držákem na kávu a taškou na přenášení. Je ideální pro vše od kempování a cestování v dodávce až po stolní vaření na cestách za dobrodružstvím.vařič pracuje s tlakem 30 mBar. 

Výrobce: CADAC
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: KITC219
Dostupnost: skladem
3 441.32 bez DPH
4 164 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Všestranný nízkotlaký kempinkový vařič s nerezovou deskou a dvěma nezávislými hořáky. Lehký a snadno přenosný. Ideální pro kempování, nebo karavaning.
Součástí dodávky: Žebrované a ploché grilovací desky GreenGrill s keramickou nepřilnavou povrchovou úpravou; nerezový podstavec na konvici na kávu.


Deska GreenGrill, plochá grilovací deska Flat Grill nebo stojan na konvici mohou být umístěny nezávisle na jednom hořáku, kde můžete současně kombinovat grilování, smažení, vaření nebo přípravu kávy.
Grilovací desky z tlakově litého hliníku s nepřilnavým povrchem (GreenGrill) se snadno čistí a dají se pohodlně sbalit do úložné tašky. Součástí balení je rukojeť pro zvedání a přemisťování grilů.
Součástí balení jsou také dvě odnímatelné větrné clony, které lze použít ve větrných dnech a zajistit tak silnější plamen.
Protiskluzové gumové nožičky. vařič pracuje s tlakem 30 mBar. 
Rychlospojka 1/4" (součást dodávky) umožňuje použití s rychlospojkou pro obytné vozy (není součástí dodávky).