Wacaco Pipamoka

Nabízí unikátní způsob přípravy filtrované kávy pomocí podtlaku. Stačí horká voda, káva a trocha vlastní síly.

Výrobce: wacaco
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
1 156.20 bez DPH
1 399 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Uvařte si a vypijte svojí kávu z jediného zařízení pomocí nomádského kávovaru Pipamoka all-in-one, který je jednoduchým odolným kávovarem. S tímto zařízením můžete velmi snadno a rychle připravit výbornou kávu, kterou si můžete užít během dojíždění, v práci, nebo na vašich cestách. Kávovar Pipamoka je navržený a zkonstruovaný společností Wacaco a obsahuje vše, co potřebujete k přípravě dokonale vyvážené kávy.

Nová technika Pipamoka je schopna v jediném okamžiku extrahovat celý šálek filtrované kávy a odlišuje se tak od ostatních zařízení. Jedná se o patentovanou konstrukci doplněnou inovativním mechanismem vytvářejícím podtlak. Podtlak vytvoří sací sílu, která odvádí horkou vodu dolů skrze mletou kávu. Káva se pak vaří přímo do izolovaného termohrnku, kde vydrží horká po dobu několika hodin. Díky této nové metodě si během dvou minut můžete vychutnat lahodný šálek kávy s plnou chutí.

Pipamoka používá permanentní mikrofiltr (nepotřebujete papírové filtry, čímž ušetříte a také omezíte množství generovaného odpadu) tak, aby vzácné přírodní oleje přítomné v kávových zrnech mohly projít přímo do vašeho šálku, což přispívá k výraznější chuti. Tento způsob vaření kávy je podobný standardním metodám odkapávání nebo infuze, v poměru téměř 1:15 (1 g mleté kávy na 15 ml vody). Pro optimální výkon vaření doporučujeme použít středně až středně hrubě mletou kávu.

Rozměry: 73 x 182 mm

Hmotnost: 425 g

Objem zásobníku na vodu: 300 ml

Objem zásobníku na kávu: 16 g

Držení teploty: 3 - 4 hodiny

Maximální tlak: 18 barů.

Součástí balení je i přepravní pytlík.