for bike

 

 

EcoFlow Smart Home Panel Combo

SMART HOME PANEL

Inteligentní systém domovních baterií Smart Home Panel je navržený pro použití s ekosystémem DELTA Pro.

Výrobce: Ecoflow
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
29 743.80 bez DPH
35 990 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Tento baliček obsahuje Smart Home Panel + sadu relé (8 ks 13A, 5 ks 16A).

SMART HOME PANEL

Inteligentní systém domovních baterií Smart Home Panel je navržený pro použití s ekosystémem DELTA Pro.

Záložní zdroj energie pro vaše spotřebiče Při výpadku dodávek elektrické energie Smart Home Panel okamžitě přepne vaši domácnost na napájení ze stanic DELTA Pro. S maximálně osazenou sestavou (2x DELTA Pro + 4x DELTA Pro Extra Battery) můžete váš domov předzásobit až 21,6 kWh energie. Dvojice stanice DELTA Pro poskytuje stálý výkon 7200 W.

Ovládání pomocí mobilní aplikace Sledujte stav a ovládejte váš záložní systém pomocí mobilní aplikace EcoFlow. V aplikaci naleznete aktuální provozní údaje a provoz vašeho záložního systému můžete naprogramovat podle vašich tarifů.

Vyhněte se drahým tarifům Využijte nočního proudu a Smart Home Panelu k uložení levné energie, kterou pak můžete využít přes den.

Udržitelné řešení energetické nezávislosti Připojte k stanicím DELTA Pro solární panely s výkonem až 3,2 kWp a posuňte vaši domácnost o krok blíže k zelené energii. Smart Home Panel přivede levnou a obnovitelnou energii do vašich zásuvek, světel a dalších spotřebičů. Váš dům se tak při slunném počasí může stát energeticky nezávislým.

SADA RELÉ - (8 ks 13A, 5 ks 16A)

Klíčová je škála. K Smart Home Panelu je možné připojit až 10 různých okruhů s odlišnými hodnotami proudu pro různé připojené zátěže.

Jednoduchá instalace. Po konzultaci s Vaším elektroinstalatérem, který definuje vaše záložní zatížení, může být instalace a výměna relé modulů provedena jednoduše.