Autostan Kings Grand Tourer MkIII Aluminium Střešní stan

Výrobce: Kings
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem 1 ks
41 239.67 bez DPH
49 900 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet


- Originální 30sekundová manipulace
- Ultra odolný rám z extrudovaného hliníku
- Čtyřstupňová ochrana proti vniknutí vody
- Obrovská vnitřní spací plocha + 75 mm silná pěnová matrace s vysokou hustotou 110 mm vnitřní prostor v zavřeném stavu – nechejte všechno své spací vybavení uvnitř!
- Nosnost žebříku 150 kg

Hliníkový střešní stan Adventure Kings Grand Tourer MkIII byl přepracován, aby se z něj stal nejlepší přítel táborníka. Díky skutečnému 30sekundovému nastavení je tato vysoce přizpůsobitelná kráska plná funkcí. 4stupňová ochrana proti vniknutí vody zajistí, že vaše vybavení zůstane vysoké a suché, když je uzamčeno uvnitř.

Vezměte si pohodlí své postele doma s sebou kamkoli! Tento střešní stan se může pochlubit obrovským prostorem na spaní a neuvěřitelně pohodlnou matrací o tloušťce 75 mm a bude vám všude závidět! Grand Tourer MkIII je dodáván se čtyřmi vnitřními úložnými kapsami a kabelovým přístupovým bodem na obou stranách, díky kterému je napájení vašeho střešního stanu jednoduché, čisté a snadné!

Nakopněte se a sledujte západ slunce během okamžiku. Grand Tourer MkIII lze plně nastavit pouze jednou osobou za méně než minutu. Díky externím plynovým vzpěrám dimenzovaným na 550 newtonů, které veškerou práci udělají za vás. Pro nastavení jednoduše zaklapněte západky, lehce zatlačte na robustní rukojeti a plynové vzpěry převezmou řízení.

Zcela nový hliníkový voštinový sendvičový panelový systém byl integrován do rámu pro neuvěřitelnou sílu a odolnost. Nový na zakázku navržený rám z extrudovaného hliníku nám umožnil drasticky zvýšit pevnost Grand Tourer MkIII a zároveň vytvořit neuvěřitelně kompaktní celkové rozměry. Externí plynové vzpěry spolu s maticemi a šrouby v přiložené montážní sadě pro kutily jsou z vysoce kvalitní nerezové oceli 316 námořní třídy – musíte mít, pokud žijete blízko pobřeží nebo rádi jezdíte na pláž.

Obrovská plocha na spaní! Šířka 1300 mm a délka 2145 mm – Šířka téměř jako manželská postel a delší než král! Převlékání je hračka s neuvěřitelných 1,65 m výšky hlavy. Veškeré ložní prádlo nechte uvnitř s vnitřním prostorem 110 mm v zavřeném stavu. S 75mm pěnovou matrací s vysokou hustotou, vybavenou měkkou prošívanou horní částí, kterou lze odepnout a sundat pro praní v pračce, se budete cítit jako doma.

Hliníkový voštinový sendvičový panel, který je zabudován do rámu střechy a stropu, slouží jako izolace, v létě vás ochladí a v zimě příjemně zahřeje. Grand Tourer MkIII má také odnímatelnou podlahu s kobercem pro snadné čištění.

Když je Grand Tourer MkIII zavřený, měří 2261 mm na délku, 1415 mm na šířku, 264 mm na výšku a váží 95 kg včetně matrace.