Autolednice Engel MT35FS - s teploměrem a disp.32l

Autolednička s úsporným provozem a kvalitním kompresorem. vybavená displejem se sledováním teploty uvnitř. Objem: 32 litrů Napětí: 12/24/230V Výkon: 36W Izolace: PUR Vibrační odolnost kompresoru: 6g Termostatická regulace: +5 až -18°C digitální displej s ukazatelem teploty Proudové odběry: od 0,5 do 2,5 A maximum Rozměry v/š/h: 408x647(bez madla)x364 mm Hmotnost: 21 kg Průměrná doba chodu kompresoru při nastavené vnitřní teplotě +5°C: 20% při okolní telotě 20°C 30% při okolní teplotě 32°C

Výrobce: Engel
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SAWMT35F-G3-S
Dostupnost: skladem
16 990.08 bez DPH
20 558 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Autolednice Engel MT35FS - s teploměrem a disp.32l

Nejvyšší a prověřená kvalita v mobilním chlazení.
Kompresorová autolednička/automraznička Engel MT-35-F má hermeticky uzavřený Swingkompresor Sawafuji s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze - plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednice má plynulou regulaci teploty otočným termostatem. Výparník je uložen po celém vnitřním obvodu lednice a není integrován do boxu. Toto řešení výrazně zvyšuje účinnost. Lednice je vybavena drátěným košem, šroubovatelnými madly a dvěma kabely na připojení ve vozidle s palubním napětím 12V nebo 24V a k síťovému napětí 230V. Uzávěr a panty jsou kovové. Do boxu lze vložit dvoulitrové láhve. Víko lze vysunutím do boku jednoduše odejmout.

Materiál:
Lakovaný ocelový plech

Barva:
Obal světlešedý
Víko tmavošedé

Přednosti: velmi spolehlivý a odolný kompresor, výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru, vibrační odolnost kompresoru přetížení 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách, vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád, kvalitní izolace, garance dosažení teploty pro hluboké mražení (-18oC a nižší), precizní dílenské zpracování, výparník není integrován do boxu a tím je možná jednoduchá oprava nebo výměna, velmi kvalitní autokonektory pro připojení do autozapalovače. 100% objemu lze zamrazit.
Nedostatky: 2 litrové láhve lze vložit pouze naležato.