autolednice ENGEL MT35G Plati - s tepl.

Objem: 32 litrů Napětí: 12/24/230V Výkon: 32W Energetická třída: A ++ Izolace: PUR Vibrační odolnost kompresoru: 6g Termostatická regulace: +10 až -18oC, Vestavěný digitální teploměr Proudové odběry: od 0,5 do 2,5 A maximum Rozměry v/š/h: 408x647(bez madla)x364 mm Hmotnost: 19 kg Průměrná doba chodu kompresoru při nastavené vnitřní teplotě +5°C: 20% při okolní telotě 20°C 30% při okolní teplotě 32°C

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SAWMT35G-G3-P
Dostupnost: skladem
16 611.57 bez DPH
20 100 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení
Kompresorová autolednička/automraznička ENGEL MT35G Platinum série je osazena hermeticky uzavřeným Swingkompresorem Sawafuji nové generace s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze ( nově uložen naležato) umožňuje plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednici lze regulovat elektronickým termostatem s plynulou regulací teploty. Výparník je uložen po celém vnitřním obvodu lednice a není integrován do boxu. Lednice je vybavena drátěným košem, šroubovatelnými madly a dvěma kabely na připojení ve vozidle s palubním napětím 12V nebo 24V a k hlavnímu síťovému napětí 230V a vnitřním LED osvětlením. Uzávěr a panty jsou kovové. Do boxu lze vložit 12 x 1 litrových lahví nastojato nebo 9 x 1,5 litrových lahví naležato. Víko lze vysunutím do boku jednoduše odejmout. Vestavěnou ochranu baterie lze nastavit pro 12 i 24V DC ve dvou úrovních ( High a Low), popř. zcela vypnout (OFF).

Barva:
Odstín platinum

Přednosti: velmi spolehlivý a odolný kompresor, výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru, vibrační odolnost kompresoru 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách, vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád, kvalitní izolace, garance dosažení teploty pro hluboké mražení (-18°C a nižší), precizní dílenské zpracování, výparník není integrován do boxu a tím jednoduchá oprava nebo výměna poškozeného, velmi kvalitní autokonektory pro připojení do autozapalovače. Nadstandardní spolehlivost a životnost autolednic ENGEL.

Nedostatky: 1,5 a 2 litrové láhve lze vložit pouze naležato.


Pozn.: Vnitřní nastavená teplota je velmi stabilní (hystereze 0,5°C). Našim interním měřením certifikovaným dataloggerem byla naměřená hodnota shodná s nastavenou teplotou na displeji. Z tohoto důvodu je lednice vhodná na transport vzorků se sledovanou a deklarovanou teplotou.