for bike

Wacaco Cuppamoka

Kávovar Wacaco Cuppamoka připraví skvělou filtrovanou kávu na cestách bez použití elektrické energie. Stačí vám horká voda a mletá káva.

Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 825.62
999 ks

Kávovar Wacaco Cuppamoka připraví skvělou kávu na cestách bez použití elektrické energie. Jednoduše do kávovaru vložíte papírový filtr na filtrovanou kávu (součástí balení je 10 filtrů), nasypete do něj mletou kávu a zalijete horkou vodou. Kávovar poté přeměníte v nerez termohrnek a máte připravenou lahodnou kávu na cesty.

Kávovar je kompatibilní se všemi běžnými typy filtrů o rozměrech 102 x 110 mm. V naší nabídce naleznete i speciální filtry pro tento typ kávovaru. 

Termohrnek je dvoustěnný a udrží váš nápoj horký až 2-3 hodiny. Víko je nepropustné, takže jej můžete pohodlně přenášet.

Cuppamoka je autentický outdoorový kávovar a termohrnek v jednom. Je postavený na klasickém sytému přípravy filtrované kávy, díky čemu je jasnou volbou pro každého milovníka filtrované kávy. 

Důraz je kladen na 100% kvalitu a trvanlivost. Kávovar je nekompromisně zpracovaný, lehce ovladatelný a velmi snadno použitelný. Díky využití papírových filtrů navíc zůstane vždy čistý.

Zařízení váží pouhých 316 gramů, takže jej skutečně můžete brát kamkoli sebou a dopřát si tak skvělou filtrovanou kávu s lahodnou chutí.

Kávovar Cuppamoka je vyroben z nerezové oceli, silikonu a z odolného plastu, který neobsahuje BPA. Splňuje mezinárodní bezpečnostní normy FDA, EU, RoHS, LFGB, GB.

Rozměry: průměr 89.5 mm x 169 mm

Hmotnost: 316 g

Objem termohrnku: 300 ml