Roof Space 2 – novinka 2024

Materiál autostanu:
Hliníkové autostany
počet osob:
2-3
Výrobce:
Roof space
Výrobce: Roof Space
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
61 983.47 bez DPH
75 000 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Představujeme Vám novinku z Německa. Jedná se o model Roof Space 2. Přivezli jsme ho k Vám z Brém, kde ho 2 roky vyvíjeli 2 kamarádi. Tento autostan je kompletně uzavřen v hliníkové schránce a je rozkládací do strany. Je tedy kompletně ochráněn od vnějších vlivů. Hodí se tedy i na malé vozy s krátkou střechou nebo na pick-upy. Otevření je jednoduchá záležitost na cca 1 minutu stejně jako zavření. Co je zajímavé je to, že rozložený může fungovat i bez teleskopického žebříku s nosností do 100 Kg zatížení jeho rozložené části. TO vše je možné díky ocelovému lanku, které zajišťuje rozložení váhy a tím i jeho nosnost. Jeho rozměry při složeném stavu jsou:

156x136x21 cm (d x š x v)

Váha : 67 Kg

Po rozložení uvnitř vznikne veliký prostor o rozměrech 250×150 cm, přičemž uvnitř najdete pohodlnou matraci vyrobenou z recyklovaných PET lahví – 8 cm vysokou o rozměrech 130×200 cm. Kolem matrace tedy najdete ještě místo na Váš batoh nebo další věci, které chcete mít u sebe ve stanu.

Autostan Roofspace uvnitř disponuje výškou až 130 cm, je vyvinut co nejsvětleji díky 2 oknům s moskytiérami a dalším dvěma střešním oknům se slídami. Co ale odlišuje tento stan od konkurence je tzv. panoramic mode, kdy si odepnete nad plošinou stanovku a buď si zcela užíváte nerušeného výhledu, nebo stanovku nahradíte moskytiérou. Výhled z autostanu je v tomto případě zcela omračující.