for bike

 

 

PŮJČOVNA Thule Chariot Cross 1 Roarange 2019 + bike set + kočárkový set + běžecký set

Půjčovna vozíků za kolo Ostrava.Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Roarange 2019 je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Chariot Cross 1 Roarange můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování.

Výrobce: Thule
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
206.61 bez DPH
250 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Půjčovna vozíků za kolo Ostrava.Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Roarange 2019 je určen pro jedno dítě. Cyklovozík Chariot Cross 1 Roarange můžete využít při cyklistice, procházkách, běhání nebo lyžování.

 

Dokonalá volba pro všechny aktivní rodiče s jedním potomkem, kteří se nechtějí vzdát pohybových aktivit a zároveň chtějí být se svým dítětem na každém kroku. Pro ně je určený dětský vozík s označením Thule Chariot Cross 1 Roarange . Na něm tento výrobce opět dokonale ukazuje svou jedinečnost a všestrannost. Zaujme už samotná konstrukce. Kromě rozměrů 85.5 x 62 x 37.5 cm zaujme především design. Lákavá modrá barva v kombinaci s tmavým odstínem velmi dobře vypadá a tak tento cyklovozík zaručeně nadchne každého, kdo chce mít styl.

 

PŮJČOVNA VOZÍKŮ ZA KOLO OSTRAVA.
 
Půjčovné:
Víkend (SO-NE): 900,-Kč
Jeden den: 450,-Kč/den
Více dnů: 250,-Kč/den
 
+ vratná kauce 6.000,-Kč (v hotovosti)
 
 

Nejenom vzhled je velkým lákadlem. Dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Roarange je určený pro přepravu jednoho dítěte, která bude především pohodlná a bezproblémová. Přispívá k tomu hlavně hmotnost, která je 12,79 kilogramů, díky čemuž bude zajištěna snadná manipulace. Díky hmotnostnímu limitu 34 kilogramů je jistotou, že bude možné hravě přepravovat děti různého věku. Pokud jde o dostatek pohodlí, není důvod se čehokoliv obávat Výška k sezení je 68 centimetrů a šířka v úrovni ramen 39,5 centimetrů. V obou případech jde o hodnoty velmi pozitivní.

 

Z hlediska technických parametrů nesmíme opomíjet třeba i možnost kompaktního složení, díky čemuž lze vozík snadno vzít kamkoliv s sebou. Nechybí ani možnost využít polohovatelnou sedačku, kdy vám na daný úkon plně postačí jenom jedna ruka. Plusem je u částečně odnímatelné sedadlo pro dítě, což usnadní případné budoucí čištění.

 

Thule Chariot Cross 1 Roarange oceníte při mnoha aktivitách

Nejenom design a skvělé technické parametry jsou důvodem, proč si dětský vozík Thule Chariot Cross 1 Roarange pořídit. Je zárukou, že svého potomka lze brát s sebou na mnoho aktivit. Nechybí klasika, jako jsou procházky, nebo dnes tolik oblíbený běh. Dále nezapomínejme ani na to, že lze tento model použít i jako praktický cyklovozík určený všem milovníkům jízdy na kole. Vše doplňuje i možnost jeho využití v zimě, během jízdy na běžkách.

 

Vhod rozhodně přijde i unikátní systém nesoucí označení Thule VersaWing. Ten umožní velmi rychlou a také snadnou změnu aktivity s ohledem na to, jakou budete mít v plánu. Nezapomínejme ale ani na systém označovaný jako Click n’ Store. Ten umožní pohodlné uskladnění setu na vycházky, běhání i cyklistiku. Tento konkrétní model obsahuje set cyklistický a klasický kočárkový.

 

Bezpečnost a pohodlí

Značka Thule samozřejmě myslí při vývoji svých produktů na vše. A tak Thule Chariot Cross 1 Roarange nabídne i velké pohodlí spojené s přepravou vašeho dítěte. To bude sedět ve velmi pohodlné polstrované sedačce, stejně jako máte možnost upravit odpružení tak, aby byla jízda v jakémkoliv terénu dokonale plynulá a bezproblémová. Pokud jde o bezpečnost, splňuje vozík všechny potřebné normy, stejně jako nechybí ani jistota použití kvalitních materiálů, jistota stability, stejně jako možnost připoutat svého potomka pětibodovými bezpečnostními pásy, které eliminují případné vypadnutí z vozíku.

 

Vylepšení? Žádný problém

I když základní model Thule Chariot Cross 1 Roarange může i náročným zákazníkům plně dostačovat, nabízí Thule řadu praktického doplňkového příslušenství. Mezi největší hity patří třeba brzdy, závěsné polstrované lehátko, opěrku hlavy, nebo také vak určený pro použití během zimního období. Nechybí ale ani praktický zavazadlový prostor určený pro umístění řady věcí, nebo kapsa na zip, či praktický držák na nápoje. Možností, které si lze dále dokoupit, je ale mnohem více, a to s ohledem na pohodlí, bezpečí, nebo všestrannost použití. I to dělá z cyklovozítka s označením Thule Chariot Cross 1 Roarange jasnou volbu číslo jedna jak na našem tak samozřejmě i na současném světovém trhu.

 

 • BarvaOranžová
 • Max. nosnost34 kg
 • Splňuje bezpečnostní normyAno
 • Pětibodový bezpečnostní dětský postrojAno
 • Reflexní materiálAno
 • Tónovaná oknaAno
 • OdpruženíAno
 • Sluneční clonaAno
 • Nastavitelné odpruženíAno
 • Držáky Click n’ StoreAno
 • Úložný prostor na zadní straněAno
 • Integrovaná příčná tyč na příslušenstvíAno
 • Parkovací brzdaAno
 • Rychloupínací zadní kolaAno
 • Polohovatelná sedačkaAno
 • Nastavitelné polstrované bezpečnostní popruhyAno
 • Integrovaný prostor na přilbuAno
 • Nastavitelná řídítkaAno
 • Větrací bočniceČástečné otevření
 • Extra polstrování sedadla

 

https://www.supersaas.cz/schedule/Skibox/P%C5%AFj%C4%8Dovna_Skibox_Outdoor