for bike

 

 

Autolednice Engel MT45FS -40l s teploměrem

Autolednice nejvyšší kvality, kovové provedení nízká spotřeba Objem: 40 litrů Napětí: 12/24/230V Výkon: 36W Izolace: PUR Vibrační odolnost kompresoru: 6g Termostatická regulace: +5 až -18oC Proudové odběry: od 0,5 do 2,5 A maximum Rozměry v/š/h: 508x647(bez madla)x364 mm Hmotnost: 24 kg Průměrná doba chodu kompresoru při nastavené vnitřní teplotě +5°C: 20% při okolní telotě 20°C 30% při okolní teplotě 32°C

Záruční doba: 24 měsíců
Kód: SAWMT45F-G3-S
Dostupnost: skladem
17 690.08 bez DPH
21 405 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení
Kompresorová autolednička/automraznička Engel MT45F-S má hermeticky uzavřený Swingkompresor Sawafuji s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze - plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednice má plynulou regulaci teploty otočným termostatem. Výparník je uložen po celém vnitřním obvodu lednice a není integrován do boxu. Lednice je vybavena drátěným košem, šroubovatelnými madly a dvěma kabely na připojení ve vozidle s palubním napětím 12V nebo 24V a k hlavnímu síťovému napětí 230V. Uzávěr a panty jsou kovové. Do boxu lze vložit dvoulitrové láhve. Víko lze vysunutím do boku jednoduše odejmout. Na ovládacím panelu je zabudovaný přesný digitální teploměr.

Materiál:
Lakovaný ocelový plech

Barva:
Stříbrná metalíza

Přednosti: velmi spolehlivý a odolný kompresor, výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru, vibrační odolnost kompresoru 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách, vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád, kvalitní izolace, garance dosažení teploty pro hluboké mražení (-18oC a nižší), precizní dílenské zpracování, výparník není integrován do boxu a tím jednoduchá oprava nebo výměna, velmi kvalitní autokonektory pro připojení do autozapalovače, přesný teploměr, díky metalickému laku velmi atraktivní vzhled. 100% objemu lze zamrazit.