VISION 150 střešní stan

textilní střešní stan vhodný i na nejmenší auta rozměry zavřeného stanu: délka 150 cm šířka 110 cm výška 23 cm vnitřní rozměry otevřeného stanu: délka 220 cm šířka 150 cm výška 120 cm systém otevírání: hydraulický pomocný systém

Výrobce: James Baroud
Záruční doba: 24 měsíců
Kód: 465335
Dostupnost: na dotaz
51 915.70 bez DPH
62 818 ks
Sledovat produkt Přidat do oblíbených Sdílet

Design
Horizon Vision nastavil laťku pro inovace a vývoj jako první střešní plátěný stan na světě s hydraulicky asistovaným otevíráním a zavíráním.
Pro otevření i zavření stačí  vyvinout malou sílu, protože hydraulický systém asistuje a pomáhá.Je lehčí než tradiční stany, díky použití hliníku na celou konstrukci.

Látka stanu je vysoce kvalitní, 100% nepromokavá a prodyšná. Má barvu hliníku, díky čemuž odrazem slunečních paprsků výrazně snižuje přehřívání interiáru.

Uvnitř pod stropem je speciální izolační díl pro zmenšení úniku tepla a zabráněníí srážení vlkosti. Ze střešního stanu Vision je nádherný 360 ° panoramatický výhled.

Stan má velká okna v rozích a vstup ze dvou stran.Ve všech otvorech je zabudovaná moskitiéra pro ochranu proti hmyzu. 

Díky použité tkanině je konstrukce stanu jednoplášťová, a to zanamená větší odolnost v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Za větru není stan hlučný, jako stany s dvouplášťovou konstrukcí. Stan Vision lze namontovat na střešní nosič tak, aby se otevíral do boku i dozadu.

Díky svým kompaktním rozměrům po složení je mimořádně vhodný i pro automobily s malou plochou střechy.Všechny James Baroud střešní stany se vejdou na základní střešní nosič většiny vozidel a mohou být odstraněny a uloženy, když nejsou potřeba. Vision je po složení opravdu kompaktní a i pro velmi malá auta. 


Vnitřní rozměry
- vnitřní délka je 220 cm
- vnitřní šířka 150 cm
- vnitřní výška 120cm

Vnější rozměry uzavřeného stanu 
- délka 150 cm
- šířka 110 cm
- výška 23 cm

Materiály
Stan VISION 150 je lehčí než tradiční stany, díky použití hliníku na celou konstrukci. Látka stanu je vysoce kvalitní, 100% nepromokavá a prodyšná. Má barvu hliníku, díky čemuž odrazem slunečních paprsků výrazně snižuje přehřívání interiáru. Uvnitř pod stropem je speciální izolační díl pro zmenšení úniku tepla a zabráněníí srážení vlkosti.

Žebřík
Teleskopický hliníkový žebřík. Je příjemný i pokud jste bosí.