for bike

Leverpresso Pro Travel set

Kávovar Leverpresso v3 Pro v exkluzivním cestovním setu. Připravte si chutné espresso na cestách bez použití elektrické energie.

Výrobce: Wacaco
Záruční doba: 24 měsíců
Dostupnost: skladem
Cena bez DPH: 5 363.64
6 490 ks

Exkluzivní cestovní balení s kávovarem Leverpresso Pro, které je určeno těm nejnáročnějším milovníkům kávy.

Balení obsahuje:

  • Kávovar Leverpresso Pro černý
  • Kufřík z materiálu EVA, do kterého pohodlně umístíte veškeré příslušenství a navíc obsahuje i úložné prostory pro vaší kávu
  • Termoláhev Pebble bottle s kapacitou 480ml - která navíc obsahuje nerezový filtr pro přípravu filtrované kávy, nebo čaje
  • Tamper - nerez ocel
  • Trychtýřek na kávu - nerez ocel
  • Štěteček na čištění - dřevo
  • Lopatku na kávu - dřevo
  • Stojan na kávu pro pohodlnou přípravu - nerez ocel a hliník

S kávovarem Leverpresso Pro si připravíte chutné espresso kdekoli budete chtít a to bez použití elektrické energie. Jednoduchým stlačením dvou pák dostanete tlak okolo 9 barů, což je přesně to, co potřebujete pro přípravu dokonalého espressa.

Leverpresso Pro je vyvrcholením 6 let výzkumu produktu, zpětné vazby od zákazníků a odborných znalostí v oboru. Kávovar byl optimalizován pro špičkový výkon a skvělou odolnost. Přístroj splňuje požadavky každého domácího baristy a milovníka kávy.

K přípravě Vám stačí mletá káva, horká voda a trocha vlastní síly. Pouze s pomocí vašich rukou vytvoříte vysoký tlak a vznikne tak jedinečná extrakce kávy. Podle délky a síly při stlačování můžete s kávou neomezeně experimentovat a přijít tak na vlastní jedinečnou chuť kávy.

Leverpresso Pro je přístroj třetí generace a vyznačuje se vylepšeným pákovým systémem. Nový pákový systém nyní obsahuje integrovanou objímku pro snížení tření, prodloužení životnosti produktu a hladší zážitek při extrakci espressa. Polomatný povrch kávovar navíc pomáhá zvýšit odolnost proti poškrábání.

Důraz je kladen na 100% kvalitu a trvanlivost. Kávovar je nekompromisně zpracovaný, lehce ovladatelný a velmi snadno použitelný. Přístroj byl navržen i vyroben v Jižní Koreji.  

Zařízení váží pouhých 640 gramů, takže jej skutečně můžete brát kamkoli sebou.

Kávovar Leverpresso Pro je vyroben z odolného plastu, který neobsahuje žádné BPA, hliníku a nerezové oceli. Kávovar splňuje mezinárodní bezpečnostní normy.

Rozměry: 400 x 230 x 150 mm

Hmotnost : 3 kg

Objem zásobníku na vodu: 120 ml

Objem zásobníku na kávu: 8-16 g

Maximální tlak: 9 barů